Olej na rýmu

Tak rýma a nastydnutí překvapila i naší celou rodinu.

V sobotu jsme byli na velkém školení TianDe, kde nám paní Elenka Jesíčková předváděla novinky a mezi nimi se objevil úžasný olejíček na rýmu a při nastydnutí.

Mrzelo mě, že jsem ho neměla hned u sebe (protože mi ihned po školení začalo kapat z nosu), ale jakmile to šlo objednala jsem a na část rýmy jsem ještě stihla aplikovat. Nejen, že krásně voní – připadala jsem si jako, když chodím do salonu na masáž a tam všude voní olejíčky.

Dle východních mudrců – je potřeba, aby v organismu neustále proudila cirkulace energie. Jednou ze základních cest, po kterých se čhi dostává do našeho organismu je volné dýchání nosem. Pokud dojde k přerušení, člověk onemocení.

Masážní olej na ucpaný nos vám pomůže vychutnat si každý nádech. Směs esenciálních olejů ve složení produktu umožní uvolnit nos a přispěje k normálnímu dýchání.

V olejíčku najdete tyto bylinky či přísady:
💐 olej z hroznových semínek
💐 olej z eukalyptu citronového
💐 tea tree olej
💐 eukalyptový esenciální olej
💐 olej z máty peprné
💐 levandulový olej
💐 olej z pelargonie

Aplikuje se 2-3x denně a musím říct, že krásně pomáhá uvolnit sliznici a otoky v nose. A pokud cítíte, tak velmi ucítíte jemnou a krásnou vůni. A pokud máte rozedřený nos – což je u rýmy běžné, mažete výše ke kořeni nosu – prosím ne na odřená místa, mohlo by pálit.

Objem je 10ml a fakt stačí pouze 1 kapka na jedno mazání.

Objednat je možné zde: https://tiande.ru/~jhsrO nebo mě kontaktujte

Jinak olejíček už začíná kolovat po naší rodině, protože i další členové rodiny jsou stejně postiženi jako já.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie