Metoda JIH

Jsem životním koučem

Jmenuji se Simona Vrabcová
 jsem životním koučem metody J.I.H.

K této metodě jsem se dostala před několika lety díky setkání s autorkami této metody - Jarkou Matuškovou a Hankou Mokrou.

V té době jsem řešila svou situaci v pracovní oblasti, jelikož jsem nebyla spokojená v tom, co dělám. Rozhodla jsem se založit firmu Zdravá Porce - krabičková dieta - a to v místě mého bydliště v Děčíně.

Jako první jsem navštívila kurz Jarky Matuškové - Andělské učení I. a následné Archandělské učení II. kam jsem šla spíš ze zvědavosti. Při tomto kurzu jsem poprvé pocítila, pro mě v tu dobu "zvláštní" pocity a již během kurzu se začaly dít věci, které moje hlava nebyla schopná pochopit.

Následně po tomto kurzu jsem si domluvila osobní setkání a zároveň jsem s Hankou Mokrou prošla několikaměsíčním koučingem pro ozdravení mého podnikání a života.

Škola pro budoucí životní kouče

Jakmile byl vypsaný kurz pro budoucí kouče - byla jsem rozhodnutá, že je to, to co potřebuji a přihlásila.

Celý roční kurz byl opravdu plný praktických zkušeností našich lektorek a bylo potřeba naší aktivity, abychom byli schopni vnímat a cítit, jak sami sebe, tak i lidí kolem nás.

Kurz po roce skončil, ale tím nekončí život sám, stále je potřeba se vzdělávat, aby se naše cítění a vnímání stále prohlubovalo.

Jelikož díky metodě JIH vzniklo mnoho krásných projektů, začala jsem je za podpory našich lektorek dávat do života.

Co je metoda JIH a proč mi učarovala?

 

Metoda JIH je jedinečná metoda, která pomáhá lidem ve všech oblastech jejich života. Technika této metody je postavena na vlastní schopnosti vnímání a cítění každého člověka. Postupně se rozklíčovávají prvotní příčiny různých nepohodlí, nemocí a situací, které se opakují.

Zkratka JIH - je jasné informace hned - emočním naciťováním

 

Jaké kurzy s podporou JIHu vedu?

 

Andělské a Archandělské učení

 

Další kurz, který mám tu možnost učit je Andělské a Archandělské učení. Toto je pro mě nejjemnější a základní učení pro úplné začátečníky.

Osobní koučing

 

Ráda pracuji s lidmi na prosperitě v jejich životě

 

Více informací o metodě JIH

Chcete se dozvědět více o tom, jak metoda funguje najdete v následujícím odkazu