Simona VRABCOVÁ

"Miluju propojování svých aktivit"

Kdo jsem?

Jmenuji se Simona Vrabcová a jsem maminkou, dnes již dvou dospělých slečen. Na mateřské a rodičovské dovolené jsem byla relativně dlouho a při mateřské dovolené jsem vystudovala vysokou školu technického směru - ČVUT.

Během studia jsem byla aktivní v různých činnostech - na prvním místě byly děti, vaření, pečení, zkoušení nových receptů, dále starost o zahradu, vytváření www stránek, zajišťování cestování a také přemýšlení, co v životě chci dělat.

Co dělám?

Už 12 let jsem jako OSVČ a během té doby jsem stihla získat mnoho zkušeností a znalostí s přímým prodejem, MLM systémem fungování, vystupováním před lidmi, vedením a motivováním lidí v týmu, dále se založením vlastní firmy, seberozvoji a nyní se také věnuji vzdělávání dalších - jak dospělých tak dětí.
Vedle toho mám jednu velkou zálibu a to je? Cestování.


Propojování činností

Přemýšlela jsem, zda popsat jednotlivé činnosti a nejefektivnější mi přišlo, že je rozdělím do oblastí, jak na sebe mohou navazovat. Základem je zdravý životní styl. A bohužel není možné dlouhodobě řešit jen jednu činnost či jeden směr, takže postupně vznikaly jednotlivé kroky a ty jsou zde zastoupené.

Každý člověk, který se sebou chce něco dělat, cítit se dobře ve svém životě, si potřebuje uvědomit, kde je jeho achillova pata a s ní pracovat. K tomu nabízím několik kurzů či osobní vedení formou koučingu a metody JIH.

Mojí achillovou patou byla dlouhou dobu váha, proto vznikla firma Zdravá Porce a krabičková dieta, kde připravíme jídelníček, nakoupíme, uvaříme a dovezeme až domů vyvážené jídlo na celý den.

Při úpravě jídla se začínáme starat o své tělo fyzické a proto máte možnost využít našich kurzů CPTM cvičení, kde opět využíváme metodu JIH a uvolňování toho co nás omezuje.

Další firma a oblast, která mi přišla do života je TianDe. Nabízené výrobky jsou skvělé, doplňují moji filozofii, starat se o sebe a své tělo zvenku i zevnitř. Firma také nabízí pracovní příležitost a možnost věnovat se i MLM jako takovému.

No a co by to byl život bez radostí a potěšení ducha. Miluji cestování a vím, že jsem dobrá v kombinování veškerých možností. Baví mě přemýšlet, organizovat, zajišťovat a zároveň se účastnit různých cest i výletů.

Mohou být třeba jen jednodenní nebo i na delší dobu. Po Čechách, v dojezdové vzdálenosti autem, či letecky.

A to vše jsem já Simča

 

Zdravý životní styl

Základem je spokojenost v našich životech. Takže nejdu po jednotlivostech, ale zaměřuji se na propojení - rozvoj duševní, fyzický.

Osobní rozvoj metodou JIH

Pořádám a vedu různé kurzy pro osobní rozvoj - Škola života pro dospělé, Škola života pro děti, Andělské učení I. a II.

Koučing metodou JIH

Mám ráda dlouhodobější vedení lidí, tak aby vnímali co je v jejich životě potřebné změnit a na co se zaměřit.

Zdravá Porce - krabičková dieta

Pomáhám lidem najít optimální variantu v péči o sebe z pohledu stravy

CPTM cvičení - pohyb

Pohybem uvolňuji napětí, které v těle vzniká

Cestování

Toto je moje zájmová činnost, moc ráda cestuji a pořádám i přednášky

Kontaktujte mně

V případě, že Vás zajímá cokoliv z toho co nabízím, vyplňte formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.