Moje projekty

Zde najdete všechny mé projekty pohromadě, jsou rozděleny do sekcí.

Při svých činnostech využívám Metodu JIH - metoda emočního naciťování. Autorkami této metody jsou mé lektorky Jarka Matušková a Hanka Mokrá. Více o této metodě najdete v odkazu.

Osobní rozvoj

Koučink

Miluji práci s lidmi a ráda lidem pomáhám v jejich nepohodlí. Proto se také věnuji osobnímu koučinku.

Škola života

Tento projekt je pro všechny, kteří se chtějí posouvat ve svém životě. Nabízíme 10 setkání s různými důležitými tématy. Kurzy jsou pro děti i dospělé.

Andělské učení

Toto učení bylo mým prvním seznámením s metodou JIH a uvědomněním si, že každý z nás dokáže cítit a vnímat své pocity. Během kurzu získáte zpět svou důvěru ve své schopnosti.

Cvičení CPTM

Během tohoto kurzu se zaměříme na tělo fyzické a také na naší mysl. Budeme se věnovat tomu, jak naše mysl ovlivňuje náš život.

Zdraví, jídlo, děti i dospělí a jejich rozvoj

Zdravá Porce - krabičková dieta

Tento projekt vznikl díky mé potřebě se sebou něco dělat. Založila jsem firmu pro pomoc i dalším lidem v okolí Děčína.

Dětskej web

Společně s mojí kolegyní Janou Urbanovou se věnujeme dětem. Pořádáme příměstské tábory, kurzy pro děti. Jedním z kurzů je škola života pro děti, který je skvělou průpravou do života. Dalším projektem je vzdělávací kurz Malý Kuchtík, který vede děti k základům vaření, radosti z vaření. Ale také propojuje rodiny díky společnému tvoření. Na webu také najdete e-shop s tím, co Vaše děti jistě ocení - kuchařské oblečení a batůžky na výlety.

Kurzy

Co by to bylo za rozvoj, kdyby nebyly kurzy. Díky širokému záběru mě i mých kolegyň máme šanci nabídnout spoustu nových a krásných aktivit. Kurzy bylinkování, tvoření mozaiky, nebo třeba kurzy vaření. To vše najdete zde

Aktivity, které mě těší a baví

Cestování

Miluju cestování a objevování nových míst. A ráda bych se s Vámi o to podělila. Pokud se chcete dozvědět o různých zajímavých místech, vstupte

Kontaktujte mě

Chcete vědět více?