Víra a důvěra

Před 15ti lety jsem se poprvé vědomě setkala s „andělskou“ pro mě v tu chvíli nevysvětlitelnou situací.

Setkání se energií díky babičce Fanynce

Jednou v noci jsem měla pocit, že mě objímají andělská křídla a tak nádherná energie. Bylo to ve spánku a i když jsem věděla, co se děje, a že to pro mě nebude lehké období, cítila jsem, že láska kterou cítím, mi zůstane. Ráno jsme dostali z nemocnice zprávu, že babička zemřela a mě došlo, že jsem dostala dar darů.

Skrze jemnou a tak nádhernou energii jsem věděla, že je babička stále se mnou. Když někdy zapochybuji nebo se rozmýšlím, kterou cestou se vydat zazní mi v uších nebo třeba z rádia písnička VODA, ŽIVÁ, kterou měla babička (tedy kromě Bílé orcchideje) moc ráda a já vím, že moje rozhodnutí prostě bude v souladu se mnou a tím, co potřebuji.

Andělské učení a metoda JIH

Proběhlo dalších asi 7 let a mě si přitáhl a opravdu vcucnul kurz Andělské učení. Dodnes Vám nedokážu říct, jak jsem se k němu dostala, jen vím, že jsem ho nutně potřebovala. Byla jsem nepolíbená energiemi – ne, že bych nevěřila, ale neměla jsem k tomu slova a tím pádem jako kdyby to vše byl jen prvek náhody.

Tento kurz byl mým probuzením a já chtěla a potřebovala vědět a cítit mnohem víc. Pouštěla jsem do svého života z pohledu kurzu anděly – z mého pohledu různé zapomenuté pocity – lásku, dobro, hojnost, víru, toho, že jsem ve správný čas na správném místě a budovala důvěru, že to, co cítím je správně. Že intuice, která mě vede, je mým pomocníkem a ne tím, kdo mě svede z cesty.

Terapeut Metody JIH a andělského učení

Stala jsem se terapeutem metody JIH a zároveň i lektorem Andělského učení. Na kurzu jsem se setkala se spoustou lidí, kteří věřili, cítili a dokázali přijmout skutečnost, že na život nemusí být sami. Mnoho lidí mi v tu dobu říkalo, ty jsi se nějak změnila – asi to tak mohlo vypadat, ale spíš jsem přijala to, že nemusím jet na výkon či se porovávat, přestat se obhajovat, ale žít, tak jak to vyhovuje mě.

Ráda bych se s vámi podělila o krátký příběh

Na kurzu jsem měla i mého kamaráda, který se pohybuje ve dvou rozdílných světech. V jednom, který je založený na rozumu a tom, že energie je sprosté slovo, že jediná možnost je zanalyzovat a rozumem vymyslet a nedat najevo, že taky něco nevím a „jen tak cítím“. Druhý svět je ten, který má v sobě a který je založený na tom, v čem je jemu dobře. Jde tam, kam ho vede tzv. Boží vedení nebo andělé, jak chcete.

Tento kamarád se před časem dostal do situace, která vypadala hodně špatně. Verdikt lékařů nezněl vůbec dobře. Postupně, když se dostal z nejhoršího, tedy nebyl v přímém ohrožení života, byl převezen do jiné nemocnice a oddělení, poté zase jinam. Bohužel nebyl sám schopen nikomu říct, jak mu je, nebo jak se cítí, protože to prostě nešlo.

Lékaři nedokázali určit, jak se situace bude vyvíjet. Samozřejmě zabezpečili všechny důležité funkce, ale výsledek? Žádný. Jediné co zbylo rodině i lidem kolem něj, byla víra a důvěra, že to zvládne. Divný pocit, když člověk, který byl schopný jít svým životem, řešit si své věci, byl najednou odkázaný na pomoc ostatních.

Jak se o tenhle pocit opřít, když důkazy, že nic nefunguje jsou na každém rohu a naděje pomalu mizí?

Tady to nešlo a nejde vymyslet, jen prostě krok po kroku jít, s důvěrou, že se podaří nastartovat proces uzdravování. V tomto případě nešlo komunikovat s kamarádem, a zpočátku ani s rodinou, ale jako první, co mi přišlo na mysl bylo požádat svého anděla strážného, aby na něj dal pozor a pokud je to i jeho vůle, ať pomůže.

Později nastala možnost komunikovat s rodinou a pomoci i jim zvládnout situaci tím, že mě zajímá co prožívají, že na to nejsou sami.

Setkání s kamarádem

Po x měsících jsem měla možnost osobně se setkat s kamarádem.

„Hádej, kdo tě přišel navštívit?“ „NO, TO NEVÍM?“ „Přišla Simča“ a odpověď mě dostala: „Si děláš pr..l“ a úsměv od ucha k uchu.

V tu chvíli jsem věděla, že můžu něco udělat, že je šance. Sedla jsem si proti němu a povídala jsem si s ním. Vytahovala jsem historky, které by mu mohly něco připomenout a zároveň podporovala, aby si „osvěžil paměť“. Po nějaké době byl soustředěný a mě přišlo na mysl, že mu mohu připomenout, že není na život sám. V tuhle chvíli jsem se vrátila ke kurzu Andělské učení, které absolvoval několik let předtím a vedla ho k pocitu, že může vnímat a že se o tuto andělskou energii může opřít.

Chvíli na mě koukal a na moji otázku: „vzpomínáš si na andílky“ byla odpověď: “ a jak to myslíš“.

Říkám: „víš, že je tvůj anděl strážný s tebou, že je tvou součástí a dává na tebe pozor?“

a na ten pohled nezapomenu. Nádherný a čistý údiv – ajoo JÁ na to nejsem sám, mám pomocníky o které se mohu opřít. A pak následovala slova, která jsem hrozně ráda slyšela „Ano, vzpomínám si“ a věřte mi, že jsem mu to věřila.

Protože tam byla víra a důvěra, že to tak je. Rozum nezpochybnil a ani v tu chvíli nemohl, ani jedno slovo z toho, co bylo řečeno.

Co v kurzu opravdu miluju?

Miluji celý tento kurz a andělské energie. Vlastnosti, které v sobě máme ukryté, pomocníky, kteří jsou s námi a pomáhají nám je znovu objevit. Za pomoci metody JIH a našeho vedení máte šanci rozklíčovat, co Vám v životě tak nějak přestalo fungovat a jak to „opravit“ a nastavit nově.

Věřím, že jste dočetli až sem a zaujal Vás kurz, který bude tentokráte týdenní a on-line a začínáme 7.2.2022 , stále máte šanci se dozvědět více a přihlásit se:

Simča a Jana