2. ročník Kurzu

Byznys bez hranic

Ahoj tady je Simča a Klára a vítáme, tě zde na této stránce a v anotaci našeho kurzu.

Máš nápady, vrhneš se do akce, chvíli ti to funguje?

Jenže během krátké či trošku delší doby se u tebe projeví pocit, že...

Máš pocit, že začínáš stále od začátku

Nevíš, jak pracovat se svou hlavou, aby se ti dařilo v osobním i pracovním životě

Opakují se ti stejné věci a ty hledáš odpovědi na své otázky

Chceš se naučit pracovat sám se sebou a svými myšlenkami

Po prvních neúspěších opadá prvotní nadšení

Dochází ti nápady, jak se udržet v aktivitě

Nedokážeš si udržet focus

Zajímají tě sociální sítě, ale nevíš, jak je využít

Možná, ale máš jiné téma, které tě omezuje

 

Jestli je tvoje odpověď byť jen na jednu z otázek ANO, jsi tu správně.

Ohlédnutí za prvním ročníkem

Prvním kurzem úspěšně prošlo 23 kurzistů a jejich reference si nenecháme pro sebe a zde najdete pár střípků z osobních setkání. Nejdeme totiž jen online světem, ale i živými setkáními.

Co nabízíme?

Jako koučky a lektorky metody JIH, která se věnuje práci s emocemi a uvolňování bloků a omezení,
nabízíme online a i živý kurz.

Do svých kurzů dáváme veškeré naše know how a poznání, které právě v tu chvíli známe a umíme.

Největší naší prioritou je, abyste v průběhu i po skončení kurzu věděli, co máte dělat.
Aby se splnily všechny představy, které možná ani nedokážete popsat a vymyslet.

V případě otázek mě klidně kontaktujte 777 096 100 - probere si, zda je tato varianta pro vás vhodná.

Více ke kurzu

Naše první myšlenka byla - uděláme osobní mentoring - tedy jeden na jednoho, jenže větší efekt a službu vám udělá kurz, kde bude více lidí, kteří se mohou inspirovat, mohou spolu komunikovat, spolupracovat a podporovat se.
Tím se bude každý z vás rychleji posouvat a snadněji objevovat to, co ho omezuje.

Vzhledem k tomu, že pracujeme jako terapeutky metody JIH, dokážeme vnímat potřebu každého z vás a co se srovná u jednoho se zároveň rovná u vás všech ostatních.

Zní to jako scifi, ale není to tak, a proto součástí kurzu je vstupní konzultace, která je základem toho, aby se vše rychleji a efektivněji nastartovalo a vám se v byznyse dařilo.

Jak dlouho kurz trvá?

Kurz začíná 1.4. a končí 30.6.2024. Doba trvání je tedy 3 měsíce. Standardně probíhá přes online platformy, ale vyplatilo se nám i živé setkání. Tudíž, věřím, že to bude kombinace obou variant. Co očekáváme, to je váš aktivní přístup při absolvování kurzu.

Máme zkušenosti s vedením kurzu?

Ano kurz je již druhým ročníkem a kurzem nám prošlo celkem 23 aktivních účastníků. Vzhledem k našim zkušenostem s byznysem, 10ti letou zkušeností jako terapeut metody JIH a jako mentální (mindset) kouč věřím, že vám máme co nabídnout.

Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá v uzavřené FB skupině. Během celého kurzu jsme vám k dispozici a poskytujeme osobní podporu. Kurz je rozdělený do 4 bloků - každé téma půjdeme 3 týdny. Každý týden je společný zoom - vždy ve čtvrtek 20:00-22:00 hodin z něhož bude záznam.

Jaká témata se budou probírat?

Víra a důvěra, posuzování a hodnocení, aktivita a hojnost, cesta v lehkosti vede k cíli a pak také témata, která budete potřebovat aktuálně řešit.

Bude čas i na osobní konzultace?

Ano každý účastník má v rámci kurzu 1x měsíčně možnost využít terapeutickou nebo koučovací lekci. Většinou mám zkušenost, že první konzultace jsou na osobní témata, tak aby se uvolnily bloky a omezení.

Další důležité informace

První společný zoom bude 4.4.2024 ve 20:00 hodin. Mezitím však budou ve skupině připraveny živé vstupy od nás - lektorek právě na připravená témata. Ze zkušeností z předchozího kurzu jsme se rozhodly, že připravíme ještě zázemí webových stránek, pro lepší přehlednost v komunikaci. Na závěr získáte i certifikát o absolvování.

Reference

Abyste si dokázali představit, co dalšího kurz nabízí, zde jsou reference našich účastníků

Za mě skvělá cesta, jak postupným procesem, kroky, vzájemnou spoluprací se skvělou mentorkou a koučkou Simčou Vrabcovou, zesílit sebedůvěru, důvěru v to, čemu se věnujete, důvěru ve vaše okolí a lidi, se kterými přicházíte do kontaktu a to jak na úrovni přátelské, tak i úrovni pracovní či obchodně partnerské. Simča je úžasný člověk, s velmi silně vyvinutým smyslem pro empatii a uměním se nacítit na Vaši úroveň. Dokonale pomáhá s vrsvením vnitřního klidu a je otevřena Vám pomoci za jakékoliv situace. Skvělý a plnohodnotný program,,který je seriózní ve všech aspektech svých možností. Doporučuji úplně každému, kdo hledá kvalitu a lidskost v jednom. S úctou a respektem k tvůrci.
Libor Svatoš
Tenhle kurz mě změnil. Změnil mi život, přístup k některých věcem, hodnoty a vztahy. Kombinace práce ve skupině, osobní sdílení a úkoly spolu s pravidelnými on-line setkáními mi posunulo hranici vnímání a přemýšlení. Simča má lidský a tvůrčí přístup. Práce se skupině je nekritická, bezpečná a otevřená. Líbí se mi struktura aktivit, kdy jednotlivé úkoly doplňují kolektivní práci. Brečeli jsme, smáli jsme se a vždycky to mělo krásný výsledek. Trpělivé, vlídné a laskavé vedení, žádná divočina. V konečném důsledku se moje změna projevila ve všech mých vztazích. Práce, rodina a nejbližsí okolí. Ačkoliv to tak nevypadalo v začátku, jedná se o intenzivní seberozvojový kurz. Ovšem, bez vlastní iniciativy to nejde, takže nic pro celoživotní lenochy. Do kurzu a spoluráce se Simčou běž, pokud chceš posunout svoje životní nastavení, chceš přemýšlet o svých hodnotách a pokud jsi přesvědčen(á), že seš nejhorší na světě a nejde s tím nic dělat. Všechno tohle totiž můžeš sam(a) změnit. S podporou Simči a dalších členů ve skupině to zvládneš. A navíc se mezi námi navázala nová přátelství. Děkuji, že mi tento kurz přišel do cesty. Simona je báječný člověk, na svém místě. Děkuju ti, že tě znám 🙂
Radka Krobotová
Rozhodnutí vstoupit do kurzu Byznys bez hranic bylo nejlepší rozhodnutí v roce 2023. Od kurzu jsem očekávala překonání strachů v mém novém podnikání (MLM), ale musím říct, že ovlivnil celý můj život – nejen pracovní, ale i ten osobní, protože jsou oba naprosto propojené. Za laskavého vedení Simči jsem se naučila vyrovnávat s různými negativními energiemi a ve víře a důvěře ovliňovat jednání svoje, ale i lidé ve svém okolí. Každý den jsem se naučila něco nového a to podnítilo i moji touhu učit se dál a rozvíjet co jsem se naučila. Také mi kurz přinesl do života spoustu nových přátel, protože lidé ve skupině vytvořili úžasnou atmosféru a bezpečnou zonu. děkuji všem a vřele doporučuji každému.
Monika Jará
Chtěla bych napsat svou zkušenost s kurzem Simony a Klárky Byla to moje úplně první zkušenost s jakýmkoliv kurzem,nevěděla jsem co čekat,jsem celkem samorost,neuznávam autority,mám problém plnit úkoly které si nedám sama. Překvapilo mě s jakou lehkostí jsem pracovala,vnímala a taky spolupracovala s ostatními. Bylo to jednoznačně vedením děvčat a důvěrou kterou jsem si dovolila jim dát. Doporučuji!!! ať už řešíte cokoliv
Ester Benediktová
Děkuju, Simonce, za kurz Byznys bez hranic. Upřímně, na začátku jsem si nebyla moc jistá, zda do kurzu jít. Ale moc mi pomohl a posunul. Cítím se lépe v osobní i pracovní rovině, získala jsem do života nové skvělé lidi, i dovednosti. Simonka mě ohromila svým lidským, laskavým a zároveň pevným vedením, kdy kloubí práci s energiemi s koučováním, což mi dost sedí. Určitě tento kurz doporučuju a těším se na další společnou cestu.
Irena Marek Brejchová
Ahoj Simčo a Klárko. Ještě jednou děkuji, že jsem byla součástí kurzu Byznys bez hranic. Ze začátku jsem vůbec netušila, zda mi kurz pomůže a jestli mi něco dá. Dnes už vím, že ano a mohu OPRAVDU VŠEM tento kurz jen doporučit. Co mohu říci o Projekt ,,Byznys bez hranic,,? Už samotný název dost napovídá, že to není klasický kurz. Máte rádi komfortní věci nebo že vám někdo diktuje, co máte, jak dělat? V tom případě tenhle kurz není pro vás. Ovšem pokud máte rádi výzvy, chcete pracovat na své mysli a aktivitách, které vás dovedou k danému cíli, tak tenhle kurz je přesně pro vás stvořený. Je jedno jestli vám je 18 nebo 60 let, zda jste zaměstnanec nebo podnikatel. Celým kurzem vás budou provádět dvě úžasné ženy, matka s dcerou, které vás naučí, jak pracovat se svou hlavou a energií. Nevěřila jsem na energie a byla ztvrdlý materialista. Simča s Klárkou a vlastně celá skupina mi pomohla. Velká přidaná hodnota kurzu jsou samotné konzultace. Super je , že se seznámit s cizími lidmi ve skupině, ale během chvilky nebudete cizí:-) Stanou se z vás parťáci, budete se navzájem podporovat, motivovat, pomáhat se otevřít, a hlavně vzniknou třeba nová přátelství, jako je u nás. Na závěr bych řekla, že dnes pracuji s energii a se svými vizemi, správnými aktivitami, které mě dovedou k mému cíli a to vše jen díky Simče a Klárce. Kurz mohu opravdu všem doporučit, kdo chce na sobě pracovat a změnit si život k lepšímu. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci v osobním koučinku .
Klára Němečková
Moc ráda se posouvám, osobní rozvoj je za mě ta nejlepší investice a tady se rozhodně vyplatila. Určitě mi přijde vhod to, že jsme si trénovali mluvení na kameru a sdílení mezi ostatní, v tomto směru mám co vylepšovat. A tréninkem taky člověk ztrácí stud. Simča pro mě byla velkou inspirací v tom, jak vést větší skupinu, jak vnímat každého člena..., to se mi moc hodí do týmu. Klárka zas svým přístupem dodala skupince svěží vítr do plachet. Ta zvolená témata se zdaleka netýkají pouze byznysu, ale hodí se do běžného života, do komunikaci s ostatními a sama se sebou. A ještě zmíním, že pro mě bylo fajn vidět, kam se za těch pár měsíců posunuli ostatní účastníci kurzu
Martina Šímová

Chci individuální konzultaci
ke kurzu ZDARMA

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Lektorky kurzu

Simona Vrabcová

Jmenuji se Simona Vrabcová, jsem maminka 2 dospělých dcer, vystudovala jsem VŠ technického směru.

Podnikání se věnuji 15 let, kdy jsem začínala jako prodejce v přímém prodeji - vedla jsem tým 100 lidí + školila a vedla další skupiny.

V roce 2014 jsem založila svoji vlastní firmu Zdravá Porce, která stále funguje a rozvíjí se. Od roku 2020 se do našeho týmu přidala moje dcera Klára. Jsme aktivní na FB, Instagramu, TikToku, ... což je především Klárky práce

Vedeme online kurzy Krabičkové diety a nabízíme jídelníčky na míru i naše osvědčené recepty.

Jsem mentální koučka  a terapeutka Metody JIH - dokážu vám pomoci vyznat se v emocích a nastartovat váš život i byznys.

Klára Vrabcová

Jmenuji se Klára Vrabcová, vystudovala jsem VŠ Michael, která se zabývá uměleckou činností.

Mým hlavním oborem byla fotografie, ale postupně jsem začala přidávat tvorbu videí a vzdělání jsem si doplnila i v oblasti grafiky.

Věnuji se propagaci Zdravé Porce, ale i dalším projektům

Jsem koučka  a terapeutka Metody JIH - kdy dokážu lidem pomoci vyznat se v emocích, ale zároveň i v tom, co vás omezuje v rozvoji jak v pracovní tak soukromé oblasti.

Terapeutickou činnost využívám v práci  s lidmi, což je při focení, točení videí i sebeprezentaci na sociálních sítích hodně důležité. Lidé se rychleji uvolní a jsou schopní se prezentovat tak, aby to mělo ten efekt, který si přejí.

Liliana Marušáková

Jmenuji se Liliana Marušáková, jsem personalistka a mzdová účetní, terapeut profesionál Medody JIH, finanční účetní junior a tak trochu životní dobrodruh.

Osobnímu rozvoji, terapiím a práci s klienty se věnuji přes 5 let.

Jako terapeut se věnuji klientům, kteří prochází velkými životními zkouškami. Poskytuji stabilní bod, podporu a sounáležitost.
Vím, jak je temnota bolestivá, ale díky své vytrvalosti a vnitřní síle jsem to nikdy nevzdala. Našla jsem cestu, jak se dostat z role oběti do role člověka, který ví kdo je, zná svůj cíl a pracuje na sobě každý den.

Takže když jsem to zvládla já, tak nepochybuji o tom, že to zvládne každý, kdo chce svůj život změnit. Stačí chtít a udělat první krok, protože na druhém kroku Vám ráda podám pomocnou ruku.

Rozhovor s lektorkami
Simona a Klára Vrabcovy

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Irena Marek Brejchová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Radka Krobotová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Katy Koldinská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Kateřina Stibůrková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Olí Šafaříková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s František David

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Libuše Davidová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Liliana Marušáková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
o Simona Vrabcová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor
s Klára Němečková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video